21.06.2017 Квартира-студія: як правильно облаштувати?

Квартира-студія: як правильно облаштувати?

Квартира-студія – явище досить популярне на сьогоднішній день, адже звичайне планування невеликих квартир не дозволяє створити той довгоочікуваний комфорт та затишок. А так хочеться мати по-домашньому тепле та зручне «гніздечко».

На відміну від класичної версії житла, в студії відсутні перегородки. Виняток – огорожа «мокрих зон» та несучі конструкції. Грамотно облаштувати крихітну квартиру можна не тільки за допомогою дизайнерів, адже створити затишний мікроклімат в оселі можна й самостійно.

Ідеальне рішення для квартири-студії

Якщо правильно підійти до облаштування сучасної студії, то можна створити функціональне та практичне приміщення. Потрапивши в нього, одразу відчуватиметься якась свобода. Важливо, щоб всі предмети меблів гармонійно вписувалися в інтер’єр.

Можна купити складаний столик, який поєднає в собі і журнальний, і обідній варіант одночасно. Особливу увагу треба приділити спальному місцю, адже двоспальне ліжко займе практично половину кімнати. Можна використовувати диван-ліжко або ложе, яке вранці легко прибрати та заховати в стіну.

Яким чином можна зробити з крихітної квартири візуально просторе приміщення? Дизайнери рекомендують звернути увагу на такі креативні «хитрощі»:

  1. Щоб висота оселі не постраждала, потрібно встановити світильники в фальш-балки, а не в підвісну стелю;
  2. Якщо використовувати перегородки в половину стіни, то квартира-студія візуально буде здаватися більшою, ніж є насправді.
  3. Вибір обіднього столу, який кріпиться до стіни. Він оснащений ніжкою на шарнірах, після завершення трапези конструкція легко складається в неглибоку нішу.
  4. Меблі з глянцевими світлими фасадами відмінно відбивають світло, тому їх використання теж оптично збільшить площу квартири.

Все більше людей віддають перевагу 3D дизайну студії, хоча багато хто переконує, що такий інтер’єр «тисне» на мешканців та відпочити в будинку з цією обстановкою практично неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.