15.01.2018 Мармур в інтер’єрі кухні: вишукана розкіш або звичайна практичність?

Мармур в інтер’єрі кухні: вишукана розкіш або звичайна практичність?

Натуральні матеріали в меблевій промисловості популярні вже не один рік, адже асоціюються вони з надійністю, екологічністю та міцністю. При виборі кухонного столу все частіше покупці звертають увагу на кам’яні моделі, особливо це стосується меблів з мармуру.

Ще стародавні греки помітили та гідно оцінили експлуатаційні параметри натурального каменю. Вони втілювали «мармурову» пишність та граціозність в цінних античних статуях, які з часом ставали зразками справжнього мистецтва.

Переваги мармуру в якості матеріалу для меблів

Мармурова стільниця виглядатиме благородно та солідно, вона ідеально вписується в будь-який інтер’єр та гармонує з різними матеріалами. Але ось в поєднанні з пластиком натуральний камінь буде виглядати безглуздо.

Стіл обідній з мармуру має безліч переваг:

  • Термостійкість;
  • Довговічність;
  • Легкість у догляді;
  • Стійкість до перепадів температури;
  • Вологостійкість;
  • Антисептичність та ін.

Один з основних плюсів даного матеріалу – різноманітність природних відтінків. Мармурові меблі можуть бути і сірими, і білими, і чорними, і жовтими, і рожевими, і зеленими. А ледве помітний орнамент або темні прожилки на поверхні нададуть ексклюзивності зовнішньому вигляду виробу.

У природі не знайти двох однакових мармурових плит, адже кожна з них унікальна. Важливо грамотно підібрати в кімнату з кам’яними меблями освітлення, щоб вигідно підкреслити текстуру мармуру. Кухня з використанням мармурового обіднього столу просто перетвориться на очах.

Природний камінь врятує своєї прохолодою в спеку, він абсолютно безпечний для алергіків. При акуратній експлуатації мармуровий стіл здатний прослужити не одне десятиліття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.