22.03.2017 Меблі для кухні з натуральних матеріалів

Меблі для кухні з натуральних матеріалів

Багато хто вважає, що кухонні меблі повинні бути виготовлені тільки з натуральних і безпечних матеріалів. Адже саме в обідній зоні ми проводимо багато свого вільного часу, там людина відпочиває після важкого робочого дня за чашечкою кави, спілкується зі своїми рідними. Особливою популярністю деревина користується в тих сім’ях, де є маленькі діти.

Дерев’яне мистецтво в сучасному інтер’єрі

Дерев’яні обідні столи – справжнє серце кожної кухні. Дерево займає лідируючі позиції на сучасному меблевим ринку, що й не дивно. Меблі з дерева володіють наступними перевагами:

 1. Різноманіття стилістичних та колірних рішень;
 2. Міцність;
 3. Екологічність;
 4. Візуальна привабливість;
 5. Стійкість до механічних пошкоджень;
 6. Комфорт в експлуатації і ін.

Стіл може бути виготовлений з деревини як твердих порід, так і м’яких. Сучасні виробники використовують понад 40 деревних порід. Обираючи за даним критерієм, слід враховувати призначення обраної моделі.

Меблеві каркаси і несучі конструкції, які призначені для щоденного навантаження, найкраще виготовляти з горобини, в’яза, ясена, платана, бука, дуба, акації і т. д. Це тверді сорти дерева, які характеризуються надійністю та максимальною міцністю. До м’яких порід відносяться: осика, вишня, верба, тополя, ялиця, сосна та ялівець. З такої сировини можна виготовити легкі фасади з оригінальним декором, які не розраховані на велике навантаження.

Як вибрати?

Підбираючи дерев’яний кухонний стіл, слід звернути увагу на наступні параметри:

 • Функціональність;
 • Розмір;
 • Форма;
 • Дизайн;
 • Колір і т. д.

Важливо підібрати таку модель, яка ідеально впишеться в загальну композицію обідньої зони. Стіл для кухні повинен бути практичним, функціональним і не перевантажувати простір в кімнаті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.