24.04.2017 Меблі-трансформер: актуальна багатофункціональність

Меблі-трансформер: актуальна багатофункціональність

Великі апартаменти – мрія жителя як мегаполіса, так і невеликого містечка, але не кожен може собі дозволити таку розкіш. Більшість квартир не відрізняються бажаними розмірами, тому їх власникам доводиться облаштовувати приміщення строго з урахуванням своїх потреб. В такому випадку складні меблі – найкращий варіант. Розкладний стіл трансформер, шафа, ліжко, диван – такі вироби з механізмом трансформації стануть не просто прикрасою, але і обов’язковим атрибутом кожного невеликого житла.

Історія появи трансформерів

Розкладні меблі з’явилися вперше в Німеччині. Це були ліжка, якими облаштовували маленькі кімнати для обслуговуючого персоналу в будинку. Особливістю таких ліжок була наявність ящиків для білизни.

Трохи пізніше в Англії почали виготовляти комоди, які виконували одночасно і роль валіз для речей. Але особливу популярність меблі-трансформер набули в кінці 19 ст., коли люди масово почали знімати житло. Розкладні дивани-ліжка дозволяли максимально заощадити простір в будинку, вони були комфортними та багатофункціональними.

Наступний виток розвитку меблевої індустрії – ліжко, що перетворюється після трансформації в шафу. Там можна було зберігати елементи ранкового туалету або ж постільну білизну. Один німецький виробник навіть придумав кухонний стіл-ліжко для прислуги.

На початку 20-го століття розкладні меблеві вироби відрізнялися не лише мобільністю, але й привабливим зовнішнім виглядом. У той же час на меблевих фабриках почали виробляти ексклюзивні меблі, зроблені вручну та за індивідуальними ескізами. «Зникаючі» предмети інтер’єру стали популярними в кінці 20 століття, вони з’являлися лише в разі потреби. А серед японських споживачів «вироби-матрьошки» користуються попитом й донині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.