01.11.2017 Модерн в сучасному інтер’єрі кухні

Модерн в сучасному інтер’єрі кухні

На початку 20 століття модерн був особливо популярний серед багатої версти населення. У наш час стиль, який сповна відображає бажання людини з’єднати досягнення науки та Матінку-природу, переживає друге народження. Кухня в стилі модерн досить проста в експлуатації, але, в той же час, відрізняється максимальною якістю фурнітури та практичністю меблювання.

Якщо грамотно підібрати гарнітур, укомплектувати потрібною технікою та витримати гармонію в декорі, то інтер’єр обідньої зони вийде максимально комфортним та затишним.

Основні вимоги до оформлення

Особливостями модернової кухні вважаються:

  1. Багатофункціональність;
  2. Строгий мінімалізм;
  3. Чіткість ліній;
  4. Ефективне використання робочого простору;
  5. Стримана розкіш;
  6. Використання мінімум 2-х відтінків в інтер’єрі.

Складаний обідній стіл може бути виконаний як з дерева, так і зі скла або пластику. Різноманітність використовуваних матеріалів – не менш важлива риса інтер’єру в стилі модерн. Сучасні меблеві виробники пропонують гарнітури в різноманітній кольоровій палітрі, тому меблювати кімнату можна на будь-який смак.

Особливу увагу слід приділити вибору фартуха. Він може бути зі скла або металу, проте й звична керамічна плитка ідеально впишеться в цей інтер’єр. Для фасаду найчастіше використовується скло, дерево або пластик, але в розумному поєднанні. Адже важливо створити цілісний художній образ стильної та креативної кухні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.