24.07.2017 Модульні меблі в вітальні

Модульні меблі в вітальні

Вітчизняні та зарубіжні виробники меблів намагаються завжди крокувати в ногу з часом. Тому на зміну важким меблевим предметам прийшли витончені модульні конструкції. Вони бездоганно виглядатимуть як в великих, так і в маленьких кімнатах.

Модульні меблі представляють собою завершені вироби, які виготовлені в одному кольорі та стилістичному напрямку. Це можуть бути і комоди, і журнальні столики трансформери, і стелажі, і полички, і шафи. Головна риса модулів – комбінування їх один з одним, враховуючи особливості та габарити приміщення.

Модульні меблі: багатофункціональність та мобільність

Підбирати необхідні моделі слід в залежності від величини вітальні. У маленькій кімнаті потрібно розподілити меблі таким чином, щоб залишилось достатньо місця для пересування. В такому випадку ідеально підійде акуратна тумба, яка здатна легко перетворитися в витончений кавовий столик. Не менш доречними стануть лаконічні шафки підвісного типу.

Крім функціональності та легкості, перевагами такого варіанту вважаються:

  • Практичність;
  • Надійність;
  • Різноманітність асортименту;
  • Простота в експлуатації та обслуговуванні;
  • Універсальність та ін.

Велику вітальню можна обладнати модульними меблями. також Важливо тільки грамотно заповнити предметами величезний простір, щоб не з’явилися порожні прогалини площі. Диван зі столиком можна встановити в центрі кімнати, а модулі (стелажі та шафки) – біля стін. В такому випадку будуть заповнені як центр вітальні, так і пристінні зони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.