31.01.2017 Музей столів: унікальність колекції

Музей столів: унікальність колекції

Без столу не обійтися в побуті, адже саме цей меблевий виріб забезпечує комфорт і затишок в домі. Скляні та дерев’яні кухонні столи збирають нас не тільки для трапези, а й для спілкування з найріднішими людьми. А що ми знаємо про них, про практичні і зручні столи, які є в кожному домі? Адже в світі їх випускають великими серіями, кожна з моделей має свої відмінності та функціонал.

Ексклюзивні експонати: від давнини до сучасності

Якщо ви бажаєте побачити незвичайні обідні столи, які хоч колись з’являлись у світі, вам потрібно обов’язково відвідати Музей «Вig table» в сонячній Бразилії. Він зібрав у своїх стінах найбільшу колекцію різноманітних моделей.

У Музеї представлено 20 тисяч експонатів: від крихітного (1 мікрон) до найбільшого (382 м), найдавніші вироби виготовлені ще в період близько 8 тисяч до н. е. Моделі виконані з різноманітних матеріалів:

  • Золото;
  • Скло;
  • Кость мамонта;
  • Дерево;
  • Поліефірхлорбаксид;
  • Камінь і ін.

Музей «Великий стіл» є унікальним закладом, адже всі вироби придатні до використання. Кожен день в музеї проходять сніданки, обіди, вечері та аукціонні полуденок. Зароблені на них кошти відправляються в світові благодійні фонди.

На столах Музею в 2011 році відбувся «Фестиваль танців на столах». У конкурсі брали участь понад 400 колективів з усього світу. Вже стало традицією, що переможцями хореографічного змагання стають бразильські артисти. Так і тоді тріумфаторами фестивалю стали танцюристи з Бразилії, які зуміли протанцювати більше 18 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.