02.08.2017 На стилі: журнальний столик для вашого дивана

На стилі: журнальний столик для вашого дивана

Практично неможливо уявити сучасний інтер’єр вітальні з диваном, але без журнального столика. Це стильно, зручно та функціонально, важливо лише грамотно скомпонувати всі необхідні елементи. Хоча знайдеться безліч меблевих виробників, які постачають на вітчизняний ринок вже готові комплекти.

Щоб підібрати оптимальний варіант, слід подивитися фото журнальних столиків на різних сайтах, відвідати декілька меблевих салонів, а вже потім визначитись з моделлю. Адже асортимент такої продукції дійсно великий та різноманітний. Сучасні журнальні столи змінили свій зовнішній вигляд в порівнянні з аналогами ХХ ст., вони вже зовсім не нагадують громіздкі примітивні тумби. Це повноцінний багатофункціональний виріб, який стане справжньою окрасою вітальні.

На що звернути увагу при виборі журнального столика?

Обираючи необхідний меблевий предмет у вітальню, потрібно враховувати габарити та дизайн дивана чи крісла. Якщо м’які меблі виконані в строгому діловому стилі, то краще всього придбати до них гладку конструкцію зі скла або металу. Лаконічний дизайн – головна складова такого інтер’єру.

Для дивана «ретро» найкраще підійде кам’яний або дерев’яний стіл, декорований старовинними аксесуарами, наділений витонченістю та максимальною естетикою. В класичному інтер’єрі ідеально виглядатимуть витончені моделі з розкішними стільницями та елегантними опорами.

Крім стилю, при виборі столика потрібно звернути увагу на:

  • Місце в загальній інтер’єрній композиції;
  • Особливості та колір матеріалу;
  • Форму обраної моделі;
  • Додаткові функції (наявність або відсутність підсвічування, асиметрія, мобільність) та ін.

Якщо кавовий столик купується спеціально для тримання напоїв, варто переконатись в тому, чи не пошкодиться його поверхня від пролитої рідини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.