26.05.2017 Найдорожчий стіл в світі

Найдорожчий стіл в світі

Продукція сучасних брендових меблевих кампаній заслуговує на особливу увагу. Вона не лише має гарний зовнішній вигляд, функціональна та практична у використанні, а й обійдеться покупцеві зовсім не дешево. Але існують меблі, створені багато років тому, вартість яких просто захмарна.

Більшість дивується, дізнавшись, що найдорожчий стіл на цій Землі виготовлений не з діамантів або золота, а зі звичайного натурального дерева. Антикварний дерев’яний стіл називається «Tufft pier table». Виготовлений він в стилі рококо, але ось практичність його мінімальна. Чим же заслужив столик з дерева популярність і чому просять за нього таку високу ціну?

Історія створення меблевого шедевру

«Tufft pier table» – справжній витвір мистецтва з тонкими декоративними елементами, класичною конструкцією та витонченими формами. Назву стіл отримав на честь свого творця Тафта П’єра. Цей майстер у 18 столітті був одним з найпопулярніших червонодеревців, свого часу він виготовив безліч неперевершених меблевих виробів.

«Tufft pier table» майстер виготовив вручну, на замовлення власника меблевого магазина Р. Едвардса з Нью-Джерсі. Саме замовник зажадав, щоб опори майбутнього виробу були виконані у вигляді лап гепарда, оскільки дуже любив цю тварину. Але в той час містер Едвардс навіть не уявляв собі, скільки його столик коштуватиме через кілька сотень років.

Після смерті свого власника стіл-рекордсмен переходив у спадок його нащадкам. А на аукціоні в 2015 році витвір мистецтва був проданий за космічну суму – 4,6 мільйона доларів. Прикупив собі такі дорогі меблі один американський архітектор. Як стверджують експерти, покупець з Філадельфії не останній власник ексклюзивного столика, а ціна на нього буде продовжувати рости в найближчому майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.