28.09.2017 «Нержавійка» в декорі кухні

«Нержавійка» в декорі кухні

Сучасні меблеві компанії виготовляють свою продукцію різними способами, в результаті різних маніпуляцій виріб набуває необхідного розміру, форми та кольору. Адже ці параметри обов’язково враховуються при виборі товару. У виробництві дуже важливий той нюанс, з чого ж буде створено майбутній обідній стіл, диван або шафу. Тому матеріали підбираються з особливою ретельністю.

Кожному стилю притаманний той чи інший тип матеріалу: пластик, оргскло, дерево, нержавіюча сталь та ін. Актуальний варіант – кухонний гарнітур з «нержавійки», адже при певній обробці нержавіюча сталь здатна надати меблям шарму та ексклюзивності.

Меблі з «нержавійки» – для тих, хто любить комфорт

Нержавіючу сталь досить часто можна побачити в оформленні сучасної кухні. Такий зручний та надійний матеріал використовується для створення панелей, мозаїки, робочих поверхонь. Стіл зі сталевою стільницею буде зручний не лише в експлуатації, але й в догляді. Він стане ідеальним доповненням обідньої зони в стилі «хай-тек», витримуватиме щоденні навантаження.

З «нержавійки» можуть бути виконані не тільки стільниці, але й наступні вироби:

  • Фартухи;
  • Раковини;
  • Сушка для посуду;Робоча поверхня та ін..

Сучасний споживач віддає перевагу практичним та багатофункціональним меблям, а нержавіюча сталь робить її саме такою. Висока якість, лаконічний дизайн та гармонійні лінії виробів зроблять інтер’єр вашої кухні комфортним та затишним. Адже думка, що метал робить приміщення «холодним», давно пішла в небуття.

Меблі можуть бути виготовлені в класичній колірній гамі для нержавійки: сірий, чорний або білий. Матеріал не піддається корозії, а хромована або полірована поверхня створює на кухні відчуття стерильності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.