08.09.2017 Незвичайні столи сучасності

Незвичайні столи сучасності

Стіл можна по праву назвати королем інтер’єру. Вибір моделі для вашої кухні чи вітальні – це доволі серйозне питання, адже від цього залежить атмосфера в кімнаті. Правильно підібраний меблевий виріб здатний створити довгожданий затишок та комфорт в оселі.

Звичайні дерев’яні столи для кухні все частіше поступаються місцем ультрасучасним багатогранним конструкціям, які просто вражають своєю багатофункціональністю та креативним зовнішнім виглядом. Все більш популярним стають дизайнерські меблі, які імітують глибокі водойми, неосяжні галактики або акуратно підстрижений газон насиченого зеленого кольору. Унікальні вироби ручної роботи викликають захоплення у кожного, хто їх побачить.

1. Спалені стільці та стіл

Раніше такого творіння ніхто б і не зрозумів, але сучасні покупці прагнуть чогось незвичайного та ексцентричного. Майстер з Голландії представив світу свій маленький шедевр: меблі створені зі спаленого в буквальному сенсі дерева. Щоб конструкція була цілісною та міцною, її покривають спеціальним прозорим епоксидним складом.

2. Стіл у вигляді спіралі для любителів абстракції

Меблевий виріб спіралевидної форми виготовлений в дуже незвичайній манері. Такий варіант приваблює не тільки своїм задумом, але й функціоналом. Якщо уважно подивитися на стіл, то зовнішнім виглядом та кольором він нагадує воронку. Вашим гостям буде приємно попити кави та поспілкуватися за такою нестандартною та, здавалося б, нескінченною стільницею.

3. Стіл-ковдра – варіант для справжніх домосідів

Belle Maison – це нове творіння японських дизайнерів. Стіл складається з квадратної стільниці, продовження якої – звичайна картата ковдра. У Японії такий предмет меблів був популярним і раніше, але називався котацу. У той час це був дерев’яний каркас столу, накритий футоном. Зверху встановлювали стільницю, а під ковдрою – джерело світла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.