14.04.2017

Нужен ли журнальный стол в офисе?

Каждый из нас стремится привнести в своё жилище некий комфорт. То же самое касается и рабочей зоны, ведь там мы проводим немало времени. И даже здесь нам необходима нотка уюта. Компьютерный стол – это, конечно, “must have” любого офиса. Его функционал, бесспорно, широк: тут тебе и место для рабочего ноутбука, полочки-ящички для канцелярской мелочи, отсек для важных бумаг и прочие полезные ниши.

Но что касается отдыха, кофе-брейка…Нет, конечно, возможно попить кофе, не покидая рабочее место, но такой перерыв будет не совсем полноценным. Дело в том, что наличие зоны отдыха для офисных работников непременно принесет свои плоды. Психологами доказано: если даже на 15 минут абстрагироваться от мыслей о предстоящих трудах, продуктивность увеличится в разы.

Для достижения атмосферы уюта и расслабления необходимо правильно оформить место для отдыха – такой себе оазис в пустыне офисных будней. Для этого необходимо правильно подобрать мебель, а именно качественные и эстетически приятные глазу изделия. Журнальные столы из дерева – отличный вариант. Дело в том, что большинство офисной мебели изготовлено из ДСП холодных нейтральных оттенков. А теплые и спокойные цвета журнального столика, непременно, создадут обстановку для отдыха.

Также уместным он будет в зоне ожидания для посетителей, ведь на нём можно разместить стопку журналов либо информационную продукцию для ознакомления.

Покупка такого стола в ваш офис – это выгодное приобретение.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

14.04.2017

Чи потрібен у офісі журнальний стіл?

Кожен із нас намагається наповнити своє помешкання певним комфортом. Те саме стосується і робочої зони, адже там ми проводимо немало часу. І навіть тут необхідна нотка затишку. Комп`ютерний стіл -це звичайно, “must have” будь-якого офісу. Широким є його функціонал: це тобі й місце для робочого ноутбуку, полички-шухлядки для канцелярського дріб`язку, відсік для важливих паперів та інші корисні ніші.

Але що стосується кофе-брейку. Звичайно, можна попити каву, не полишаючи робочого місця, але така перерва не буде зовсім повноцінною. Наявність зони відпочинку для офісних працівників дасть свої плоди. Згідно з твердженням психологів, якщо навіть на 15 хвилин абстрагуватися від думок про працю, то продуктивність збільшиться у рази.

Щоб розслабитися та досягти атмосфери затишку необхідно правильно облаштувати місце для відпочинку – такий собі оазис у пустелі офісного повсякдення. Для цього необхідно правильно обрати меблі якісні та естетично приємні оку. Журнальні столи з дерева – чудовий варіант. Справа у тому, що більша кількість офісних меблів виготовлено з ДСП холодних та нейтральних відтінків. Натомість теплі та спокійні кольори журнального столика неодмінно налаштують на лад відпочинку.

Також доречним він буде у зоні очікування для відвідувачів, адже на ньому можна розмістити стосик журналів та інформаційної продукції для ознайомлення.

Як бачимо, придбання такого столу у ваш офіс – доволі хороша ідея.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.