23.04.2018 Обеденный стол для дачи: правила выбора

Обідній стіл для дачі: правила вибору

Дача для кожного з нас – це місце відпочинку від всіх турбот, там ми забуваємо про повсякденні проблеми та просто релаксуємо в гармонії з природою. Тому так важливо облаштувати її з максимальним комфортом, підібрати якісні, практичні та багатофункціональні меблі.Обідній стіл для дачі: правила вибору

Асортимент дачних меблів – вибір за вами!

Дерев’яний кухонний стіл стане справжнім подарунком не лише собі, а й своїм близьким. Натуральне дерево володіє всіма тими якостями, які так потрібні для тривалої та зручної експлуатації меблів в оселі. Багато хто використовує такий меблевий виріб не лише на кухні, але й в саду, тому важливо, щоб стіл був ще й мобільним. А в такому випадку краще віддати перевагу моделям з ротанга або пластику. Оригінальний варіант – столик з міцного скла. Це легкий, витончений виріб прикрасить інтер’єр дачі та екстер’єр присадибної ділянки, додасть вишуканої нотки до вже існуючої композиції.

Особливою популярністю серед дачників користуються розкладні меблі. Стіл-трансформер вигідний за всіма параметрами, він може бути виготовлений з різних матеріалів. Складна модель відрізняється:

  • Легкою вагою (конструкцію можна легко скласти та перенести з місця на місце, експлуатувати в саду і навіть возити з собою на пікнік);
  • Багатофункціональністю;
  • Міцністю (механізми трансформації дозволяють розкладати-складати стіл щодня);
  • Естетичним зовнішнім виглядом (трансформери від провідних виробників просто вражають своїми нестандартними формами, розмірами та дизайном) і т. д.

Якщо ви плануєте використовувати кухонний стіл частіш на вулиці, то покриття його повинно бути вологостійким та витримувати різкі температурні коливання. А до стільниці свої вимоги – легка очистка та стійкість до різних забруднень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.