25.07.2017 Обідня зона на лоджії: правила облаштування

Обідня зона на лоджії: правила облаштування

Володарі житла з балконом мають певні привілеї, адже можуть легко збільшити житлову площу за його рахунок. Перепланування даної частини доволі популярне останнім часом. Часто лоджію використовують в якості продовження кухні, важливо лише грамотно облаштувати її та створити максимально комфортний куточок відпочинку.

Кухня на балконі – оптимальний варіант для малогабаритних кухонь, але таке рішення вимагає додаткових ремонтних робіт та фінансових витрат. А якщо балкон потрібно добудовувати, то знадобиться навіть документальний дозвіл у відповідних органах.

Об’єднання кухні з балконом: особливості інтер’єру

Таке поєднання частин житла дозволяє оптимально використовувати весь простір. Дана дизайнерська ідея вигідна багатьма перевагами, до яких відносяться:

  • Збільшення площі;
  • Покращення теплоізоляції, оскільки лоджію обов’язково потрібно додатково утеплити;
  • Збільшення світла в кімнаті за рахунок великого балконного вікна та ін..

Для початку можна купити стіл кухонний розкладний, який в складеному вигляді матиме вигляд витонченої тумби або висувної полиці. В якості обідньої поверхні використовують також широке віконне підвіконня. Стільці важливо підібрати в тон не тільки до столу, але і до всього дизайну кімнати.

Багато хто використовує лоджію для продовження робочої зони, розміщуючи там кухонний гарнітур та плиту. Або ж можна перенести туди холодильник, мікрохвильову піч та іншу громіздку побутову техніку. Якщо підлога на кухні викладена плиткою, то і на лоджії можна використовувати таке ж покриття. Для оздоблення стін слід використовувати однаковий матеріал, а меблі повинні бути виконані в єдиному стилі та кольорі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.