19.05.2017 Облаштування дачі: як вибрати обідній стіл?

Облаштування дачі: як вибрати обідній стіл?

Практично кожен житель мегаполісу або маленького містечка з настанням тепла поспішає в свій «другий дім» – на дачу. Щоб відпочинок вдався, потрібно облаштувати заміський будинок з максимальним комфортом. В домівці повинно бути затишно та зручно. Особливу увагу потрібно приділити вибору обіднього столу, адже саме він вважається мало не основним елементом інтер’єру.

Які якості повинен мати звичайний кухонний стіл для дачі? Як його правильно підібрати, щоб він відповідав усім вимогам та побажанням членів сім’ї? Де він буде стояти: на вулиці або в самому будинку? З усіма нюансами потрібно визначитися ще перед походом в магазин.

Ідеальне придбання для заміського будинку

Вуличні меблі призначається найчастіше для відпочинку на свіжому повітрі та для легкого перекусу. Вона повинна бути практичною та зручною в експлуатації Матеріал для виготовлення обіднього столу застосовується виключно міцний та стійкий до несприятливих погодних умов. Конструкцію, яка використовується в будівлі, підбирають з урахуванням інтер’єру кімнати та її габаритів.

Особливою популярністю на сучасних дачах користується дерев’яний обідній стіл. Такий варіант довговічний та надійний, але на вулиці дерево під впливом вологи та сонячних променів може швидко деформуватися. При виробництві меблевого гарнітуру, який включає стіл та стільці, використовуються різні матеріали:

  • Скло;
  • Метал;
  • Пластмаса;
  • Дерево-стружкові плити (ДСП);
  • Камінь та ін.

За своїм внутрішнім устроєм кухонні столи для дачі бувають розкладними та монолітними. Трансформери – поширений тип меблів серед сучасних покупців. Вони бувають декількох видів конфігурацій:

  1. Розсувні;
  2. Відкидні;
  3. Навісні;
  4. Розкладні.

При оформленні обідньої зони на дачі найкраще використовувати натуральні елементи, які допоможуть створити безпечну та по-справжньому домашню атмосферу в оселі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.