27.10.2017 Особливості експлуатації кухонного столу-трансформера

Особливості експлуатації кухонного столу-трансформера

Кухня завжди залишалась найулюбленішою кімнатою для будь-якої господині, адже саме там вона творить свої неповторні кулінарні шедеври. Тому облаштування кімнати повинно відповідати її вимогам та побажанням.

Простора робоча поверхня, грамотно підібрані меблі та затишний інтер’єр дарують справжню насолоду під час приготування їжі. Якщо кухня невелика, то стіл обідній розкладний стане ідеальним варіантом. Правильна експлуатація меблевого виробу дозволить максимально збільшити його термін служби.

Універсальне рішення для маленької кухні

Головна особливість кухонного трансформера – це економія простору в приміщенні. У складеному вигляді такий стіл займає 1/5 частину кімнати. А ось після трансформації він стає повноцінним обіднім місцем.

Користуватися такою конструкцією дуже просто, трансформувати її зможе кожен член сім’ї. Всього кілька легких рухів – і простора стільниця готова! Елементи механізму трансформації повинні плавно рухатися, надійно триматися та довгий час не зношуватися.

Величезний асортимент моделей дозволяє гармонійно прикрасити інтер’єр будь-якого стилю:

  • Хай тек;
  • Класика;
  • Лофт;
  • Кантрі;
  • Арт-деко та ін.

Залежно від габаритів кухні та кількості членів сім’ї варто обирати форму столу. Якщо сім’я велика, то доречніше купити овальний або круглий трансформер. Такий варіант краще підійде і в тому випадку, якщо в будинку проживають діти.

Важливо правильно доглядати за меблями такого типу. Щоб стіл-трансформер прослужив не один рік, треба підбирати відповідні миючі засоби для його очистки. В певній мірі правила догляду залежать від матеріалу, з якого виконана конструкція.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.