17.07.2017 Особливості облаштування кухні-їдальні

Особливості облаштування кухні-їдальні

Ще 10-15 літ тому середньостатистична сім’я просто не могла дозволити в своїй домівці таку розкіш, як їдальня. А в невеликій кімнатці встановлювали і кухонний гарнітур, і плиту, і холодильник, і стіл обідній. Але сучасні дизайнери відкривають перед нами нові можливості облаштування свого житла з максимальним комфортом та практичністю. Стіни прибираються, меблі пересувається в більш зручні місця, в результаті чого простір житла і збільшується.

Поєднання кухні і вітальні – це доволі серйозний крок, тому перед цим рішенням потрібно зважити всі «за» і «проти». А вже потім перетворювати своє житло в затишний та комфортний острівець.

Кухня-їдальня: стильне оформлення обідньої зони

Об’єднання кухні та вітальні дозволяє отримати більше вільного простору, де вистачить місця і для невеликої вечірки, і для приготування їжі. Такий креативний варіант має безліч переваг:

  1. Підвищення загального рівня комфорту;
  2. Візуальне збільшення житла;
  3. Спрощення підготовки та сервірування столу (за рахунок більшої свободи дій);
  4. Цілісне сприйняття інтер’єру оселі;
  5. Можливість приховати архітектурні дефекти всередині будинку і т. д.

Але і є істотний мінус – запахи, що виникають при готуванні трапези. Проте вирішити цю проблему простіше простого: встановити хорошу витяжку. Якщо ви все ж зважилися на таку грандіозну зміна житлового простору, то обов’язково враховуйте колірний аспект декору. І кухня, і їдальня повинні бути оформлені в відповідних один до одного тонах. Важлива умова оформлення інтер’єру – достатня кількість природного світла. Адже в такому випадку можна буде спокійно використовувати нейтральні кольори: відтінки коричневого, сірого та ін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.