16.06.2017 Особливості туалетного столика

Особливості туалетного столика

Важко сказати, коли ж були виготовлені перші туалетні столики для спальні. Але кожна дівчина мріяла і мріє про такий предмет меблів, за яким вона зможе щодня милуватися собою та приводити своє обличчя в порядок. Вже не одне століття дамські столики служать надійними помічниками для панянок різного віку. Адже це дуже практична та необхідна річ в кімнаті. На поличках і в ящиках, якими оснащають конструкції виробники, можна зберігати безліч дрібниць і косметику. Але як же вибрати потрібний туалетний столик, щоб він гармоніював з усіма елементами інтер’єру?

Широкий вибір туалетних столиків

Асортимент сучасних меблів дозволяє підібрати навіть моделі журнальних столиків, які слугуватимуть в якості туалетного варіанту. Але йдуть вони без дзеркала, хоча в такому випадку багатьом дівчатам навіть зручніше. Адже визначити його місце розташування можна самостійно: повісити на стінку або поставити на стільницю.

Туалетні столики відрізняються своїм зовнішнім виглядом, бувають вони різних конфігурацій:

  • Трельяж (з тристулковим дзеркалом);
  • Трюмо;
  • Комод;
  • Консоль (дзеркало заховано під стільницею);
  • Стіл з поворотним дзеркалом.

За своєю формою такий тип меблів буває лінійним (класичним), який розміщують уздовж стіни, і кутовим (ідеальний варіант для невеликих кімнат). Найчастіше даний меблевий виріб можна побачити в спальні, але багато хто встановлює його в просторих та освітлених прихожих або холах. Дамський столик можна розмістити навіть у вбиральні, якщо в ній є вікно та гарне освітлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.