08.02.2017 Овальний стіл для кухні: всі ЗА і ПРОТИ

Овальний стіл для кухні: всі ЗА і ПРОТИ

Обідній стіл – це важливий елемент будь-якої сучасної кухні. За ним люди не тільки зустрічаються за прийомом їжі, але й діляться один з одним своїми переживаннями та радощами. Для кімнати середніх розмірів ідеальним варіантом стане стіл овальний. Дана модель не має гострих кутів, що дозволить розмістити за нею велику кількість гостей.

Чому саме овал?

Кухонні столи овальної форми вважаються ознакою елегантності і доброго смаку. Вони асоціюються з класичним стилем, але при тому відмінно виглядатимуть в інтер’єрі будь-якої стилістики. Основними перевагами такого виду меблів вважаються:

  1. Економія простору

Овальна конструкція займе стільки місця на кухні, як і кругла модель. Тому вона прекрасно впишеться в крихітній кімнаті, де виглядатиме гармонійно, не перевантажуючи простір.

  1. Багатофункціональність

Безліч сучасних моделей можуть трансформуватися в більш довгі, що дуже зручно для прийому гостей. Можна використовувати круглі трансформери, які після розкладання перетворюються в овальні столи.

  1. Комфорт

Розмовляти за столом без кутів значно зручніше, оскільки співрозмовники практично знаходяться один перед одним.

  1. Велика кількість посадочних місць

Стільниця овальної форми дозволяє розмістити від 6 до 8 осіб. Якщо ж предмет меблів укомплектований механізмом трансформації, то кількість посадочних місць після розкладання ще збільшиться. Людина, яка сидітиме за столом, буде вільно рухатись та зручно себе почувати.

  1. Різноманітність колірних і стилістичних рішень

Сучасні виробники пропонують різні моделі такої форми. Тому кожен покупець зможе підібрати для себе оптимальний варіант, враховуючи свої побажання, габарити кухні та особливості інтер’єру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.