03.03.2017 Патриція Уркіола: богиня дизайну

Патриція Уркіола: богиня дизайну

Жінок-дизайнерів меблів у світі вкрай мало, а тих, кому вдалося досягти світової популярності та визнання від колег, можна взагалі перерахувати на пальцях однієї руки. Але іспанська дизайнер Патриція Уркіола – особлива. Це жінка-ураган, роботи якої дивують і захоплюють, спроектовані нею столи розривають всі шаблони і змушують по-новому дивитися на дизайн інтер’єрів в загальному.


В арсеналі Патриції – безліч колекцій, де, крім світильників, стільців, пуфів, представлені також розкладні столи і статичні моделі. Імітація гір, зухвала асиметрія, підкреслена строгість, іспанська яскравість – все це і багато іншого міксується в роботах Уркіоли.
Завдяки цьому з дизайнером співпрацюють найвідоміші світові виробники: B & B Italia, Lissoni Associati, Roberto Torretta та ін. Правда, як правило, вони приходять до Патриції з одними вимогами, а вона робить для них щось зовсім інше, переконує, що в меблевому виробництві пора виходити за рамки традицій і стандартів, не боятися експериментувати. Слід сказати, що такий сміливий підхід дає просто вражаючі результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.