Переваги дерев’яних меблів | Biformer
21 Квітня, 2017 Переваги дерев’яних меблів

Переваги дерев’яних меблів

Дерево здавна вважалось ідеальною сировиною для розробки та виготовлення сучасних меблів. За допомогою такого практичного матеріалу можна створити затишний та комфортний інтер’єр в оселі. Навіть поява інноваційних матеріалів на меблевому ринку та впровадження у виробництво нових технологій не зробили натуральну деревину менш популярною серед справжніх цінителів стилю та природної краси.

Стіл розкладний дерев’яний, шафа або ліжко мають безліч плюсів, переоцінити які важко. І справа не тільки в високих експлуатаційних показниках. Чому ж так цінується дерево в якості сировини для виготовлення меблів?

1. Екологічність

Один з найголовніших чинників при виборі домашнього меблювання – екологічність. Нешкідлива деревина не виділяє небезпечних для навколишнього середовища речовин, а, навпаки, поширює навкруги корисні натуральні смоли. Дерев’яний виріб, який відремонтувати вже не вдається, можна легко утилізувати. Дерево не тільки «дихає», а й володіє гігроскопічними властивостями, тому в будинку завжди буде підтримуватися чистота повітря та правильний рівень вологості.

2. Вогнестійкість

Натуральна деревина під час пожежі горить передбачуваним і вимірюваним способом, що і враховують сучасні виробники. На меблевому ринку все частіше можна знайти вогнетривкі конструкції, створені з урахуванням особливостей використовуваного матеріалу.

3. Естетичні властивості

Меблі з дерева відмінно вписується в будь-який стиль інтер’єру. Їх можна легко поєднувати з предметами, виготовленими з інших матеріалів (камінь, пластик, скло та ін.). Дерев’яні елементи в дизайні кімнати додадуть їй елегантності та вишуканості, створять неповторну атмосферу затишку і тепла. З їх допомогою можна перетворити і зробити «живим» будь-який інтер’єр. Вироби з натуральної деревини виглядають завжди красиво та стильно, а різноманітність кольорів і форм дозволяють створювати оригінальні інтер’єрні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *