21.04.2017 Переваги дерев’яних меблів

Переваги дерев’яних меблів

Дерево здавна вважалось ідеальною сировиною для розробки та виготовлення сучасних меблів. За допомогою такого практичного матеріалу можна створити затишний та комфортний інтер’єр в оселі. Навіть поява інноваційних матеріалів на меблевому ринку та впровадження у виробництво нових технологій не зробили натуральну деревину менш популярною серед справжніх цінителів стилю та природної краси.

Стіл розкладний дерев’яний, шафа або ліжко мають безліч плюсів, переоцінити які важко. І справа не тільки в високих експлуатаційних показниках. Чому ж так цінується дерево в якості сировини для виготовлення меблів?

1. Екологічність

Один з найголовніших чинників при виборі домашнього меблювання – екологічність. Нешкідлива деревина не виділяє небезпечних для навколишнього середовища речовин, а, навпаки, поширює навкруги корисні натуральні смоли. Дерев’яний виріб, який відремонтувати вже не вдається, можна легко утилізувати. Дерево не тільки «дихає», а й володіє гігроскопічними властивостями, тому в будинку завжди буде підтримуватися чистота повітря та правильний рівень вологості.

2. Вогнестійкість

Натуральна деревина під час пожежі горить передбачуваним і вимірюваним способом, що і враховують сучасні виробники. На меблевому ринку все частіше можна знайти вогнетривкі конструкції, створені з урахуванням особливостей використовуваного матеріалу.

3. Естетичні властивості

Меблі з дерева відмінно вписується в будь-який стиль інтер’єру. Їх можна легко поєднувати з предметами, виготовленими з інших матеріалів (камінь, пластик, скло та ін.). Дерев’яні елементи в дизайні кімнати додадуть їй елегантності та вишуканості, створять неповторну атмосферу затишку і тепла. З їх допомогою можна перетворити і зробити «живим» будь-який інтер’єр. Вироби з натуральної деревини виглядають завжди красиво та стильно, а різноманітність кольорів і форм дозволяють створювати оригінальні інтер’єрні рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.