06.05.2017 Підготовка до переїзду: як захистити кухонний стіл з дерева

Підготовка до переїзду: як захистити кухонний стіл з дерева

При переїзді дерев’яні меблі можуть пошкодитись, в результаті чого – втратити свій презентабельний вигляд. Щоб цього не сталося, важливо грамотно підготувати меблеві вироби до транспортування. Як же вберегти дорогі меблі від механічних пошкоджень під час переїзду?

Правильна підготовка до транспортування

Стіл дерев’яний розкладний краще всього для початку розібрати на деталі, якщо це дозволяє зробити конструкція. Використовуючи інструкцію, потрібно витягнути та упакувати окремо всі ящики столу. Фахівці рекомендують познімати ручки, які навіть при несильному ударі можуть лопнути, а ось самі ящики можна не розбирати. Всю фурнітуру слід скласти в окрему коробку.

Стіл необхідно розібрати на складові частини. Особливу увагу треба приділити стільниці, упаковувати її в плівку, картон, фіксуючи скотчем. Якщо на дерев’яній стільниці з’являться подряпини, то її зовнішній вигляд буде назавжди зіпсований. Деякі дорогі моделі мають ексклюзивне різьблення або розпис, які треба упакувати додатково в щільну тканину.

Якщо конструкція укомплектована металевими елементами, потрібно стежити, щоб скотч не приклеївся до них. Оскільки на металі можуть залишитися сліди від клею, які важко потім змиваються.

У машині стільницю краще розмістити в положенні на ребро. Важливо, щоб решта меблів не стикалася з цією частиною столу. Будь-які гострі елементи можуть подряпати її під час руху. Найкраще для перевезення використовувати просторий транспортний засіб зі спеціальним кріпленням, яке надійно зафіксує крихкий вантаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.