15.09.2017 Правила догляду за лакованим столом

Правила догляду за лакованим столом

Лакофарбове покриття подарує меблям приємний блиск та захистить їх поверхню від різних пошкоджень. Секрет довголіття лакованого столу криється в технології нанесення спеціального засобу. Спочатку виріб покривається якісним лаком, а потім полірується до гладкості та глянсового відблиску.

Лаковані журнальні столики служитимуть в експлуатації доволі довго, але за однієї умови: їм потрібен грамотний догляд. Як же зберегти меблевий виріб від різних напастей та подарувати йому довголіття?

Небезпека для лакованих меблів та як з нею боротись?

Віддаючи перевагу столу з лакованою стільницею, зверніть увагу на:

  • Нерівність паркету (при наявності дефектів підлоги конструкція буде весь час перебувати в неправильному положенні, а в результаті цього окремі її деталі швидко розхитуватимуться);
  • Жуки-точильники – це просто катастрофа для лакофарбового покриття, тому меблеві вироби варто періодично обробляти розчином скипидару);
  • Неправильне перевезення (при можливості меблевий виріб краще всього розкрутити на деталі та кожну з них запакувати в захисну плівку);
  • Справність всіх механізмів (перевірка кожного елемента конструкції не буде зайвою, а при необхідності треба підкрутити гвинтик або відремонтувати неробочу частину).

Доглядати за лакофарбовим покриттям зовсім нескладно. Важливо не перегрівати поверхню, тому стіл краще встановлювати подалі від джерел тепла та прямих сонячних променів. В іншому випадку він пересохне та дуже скоро потріскається. Гарячі предмети на стільницю ставити також забороняється, в таких випадках треба використовувати дерев’яні підставки.

Потрібно уникати ударів, подряпин, впливу абразивних очисних засобів. Якщо на поверхні з’явилися забруднення, треба акуратно прибрати до їх повного вбирання. Для чищення використовуйте звичайний мильний розчин, а для повного захисту покриття стільницю краще накривати скатертиною або декоративною серветкою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.