01.09.2017 Правильне перевезення меблів: як обійтися без жертв?

Правильне перевезення меблів: як обійтися без жертв?

Переїзд із однієї домівки в іншу завжди вимагає великих грошових витрат, це стрес та турботи. Часто не виходить перевезти речі за один раз, особливо якщо потрібно забрати з попереднього місця проживання ще й меблі. Їх транспортуванню варто приділити особливу увагу. Шафа, ліжко, кухонний дерев’яний стіл, різні тумбочки та полички – все це треба акуратно та швидко доставити за вказаною адресою.

Щоб максимально зберегти кожний меблевий виріб, його потрібно грамотно скласти та упакувати. Іноді при неправильному перевезенні не тільки пошкоджується покриття меблів, але і страждає їх фурнітура. Тому так важливо дотримуватися правила транспортування всього, що ви зібрались забрати з собою в нову квартиру чи будинок.

Поради по демонтажу меблів

Щоб безпечно перевезти все меблеві вироби, потрібно їх для початку розібрати. Адже в такому випадку вони займуть в машині мінімум місця, їх буде легше упакувати та скласти. Краще всього кожну деталь маркувати перед упаковкою, в такому разі конструкцію було легше скласти в єдине ціле.

Для перевезення меблів використовується різний пакувальний матеріал:

  • Плівка-стрейч;
  • Паперові коробки;
  • Повітряно-бульбашкова плівка та ін.

Демонтаж великої шафи-купе може зайняти цілий день, тому для виконання такого завдання краще попросити допомоги у професіоналів. Стіни та двері конструкції можна просто обгорнути пакувальним папером або поліетиленовою плівкою. А ось внутрішні деталі (полиці, вішалки та ящики) можна транспортувати в спеціальних гофрокоробах.

Розбірні м’які меблі перевозять теж по частинах. Передня царга, рама сидіння, спинка, боковини з підлокітниками – кожен елемент упаковується окремо. Вироби, оббиті натуральною шкірою, слід обернути теплою щільною тканиною. А деякі перевізники пропонують транспортування таких меблів в спеціальних чохлах.

Тумби і комоди, зокрема невеликі та нерозбірні, важливо акуратно пронести крізь дверні прорізи й занести в салон автомобіля. Щоб в найнесподіваніший момент ящики та дверцята не відкрилися, всі рухомі частини варто надійно закріпити скотчем.кухонний дерев’яний стіл

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.