14.02.2017 Різновиди розкладних столів

Різновиди розкладних столів

Що може бути приємніше зручного та красивого столу на кухні? Адже це не просто місце приготування їжі, але й кімната, де щодня збирається все сімейство для спілкування. Якщо площа приміщення не дозволяє помістити меблевий виріб з просторою стільницею, то кращим варіантом стануть трансформери.

Саме меблі-трансформери сприяють підвищенню комфорту в оселі, особливо це стосується кімнат невеликої площі. У складеному вигляді конструкція займе мінімум місця, а після трансформації перетвориться на справжній повноцінний обідній стіл. Яскравими представниками таких меблевих виробів вважаються розкладні столи для кухні.

Яку модель обрати?

Конструкція може бути укомплектована вставними частинами, вкладками, крилами, за допомогою яких значно збільшується обідня поверхня. Одним з найважливіших елементів таких меблів вважається механізм трансформації. Тому при виборі оптимального варіанту варто звернути увагу на внутрішній устрій виробу.

Популярними моделями розкладних столів вважаються:

  1. Відкидні;
  2. Стіл-книжка;
  3. Висувні;
  4. Барна стійка;
  5. Настінні і т. д.

Найкраще купувати кухонний стіл, виготовлений з дерева, в крайньому випадку – з металу. Такий варіант не тільки практичний, але й довговічний. Розкладатися трансформер повинен легким рухом, а механізм трансформації – витримувати щоденні навантаження. Якісний розкладний стіл повинен важити стільки, щоб переміщення його по дому не викликало труднощів.

Різноманітність розмірів, форм та забарвлень дозволяє підібрати таку модель, яка гармонійно впишеться в інтер’єр саме вашої кухні!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.