22.02.2018 Ротангові меблі для кухні: просто, але зі смаком

Ротангові меблі для кухні: просто, але зі смаком

Облаштування сучасних домівок – це поєднання зручності, естетики та супертехніки. Раніше плетені меблі можна було зустріти лише в заміських котеджах або на дачах. Але прагнення оточити себе натуральними матеріалами призвело до підвищення попиту на ротангові меблеві предмети. Як стверджують фахівці, ротанг позитивно впливає на ауру людини. Плетені меблі додають бадьорості та енергійності, вони приємні на дотик та абсолютно безпечні для навколишнього середовища.Ротангові меблі для кухні

Ротанг як матеріал для виробництва меблів

Кухня – ідеальне місце для плетених елементів. Ротанговий овальний стіл з такими ж мініатюрними стільцями не лише вигідно відтінятимуть кухню, а й стануть приємним довговічним придбанням.

Для виготовлення меблів виробники використовують натуральний ротанг з тропічної ліани. Такий матеріал відрізняється:

  1. Еластичністю;
  2. Міцністю;
  3. Легкістю;
  4. Простотою в догляді та ін.

Плетіння ротанга – трудомісткий процес, осягнути який не так просто. Технологія виготовлення передається з покоління в покоління, тому виробництвом таких меблів в Азії та Африці займаються цілі сім’ї. Це ручна робота, яка вимагає багато часу для якісного виконання. Тому й коштує оформлення інтер’єру з використанням натурального ротанга недешево. Плетений стіл і стільці, комод або тумба, крісло або диван впишуться як в мінімалізм, так і в екостиль або кантрі.

Меблі з натурального ротанга гармонічно поєднуються зі склом, деревом, хромованим металом, шкірою або керамікою. Плетені вироби додадуть в інтер’єр кухні частинку природи, створять атмосферу затишку та комфорту. Вони привнесуть в житло індивідуальності та ексклюзивності, допоможуть розставити необхідні акценти в оформлення кімнати. Але все повинно бути в міру: меблі із ротанга не терплять надмірностей та прекрасно виглядатимуть в невеликих кількостях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.