11.05.2017 Розкішний декор: журнальний столик в стилі «арт-деко»

Розкішний декор: журнальний столик в стилі «арт-деко»

Витончений та елегантний стиль «арт-деко» в інтер’єрі домівки просто вражає своєю вишуканістю та привабливістю. Меблі виготовляють з дорогих матеріалів, моделі відрізняється м’яким декором і тонкими лініями.

Арт-деко з’явився в результаті змішування інших стилів: єгипетського мистецтва, індійської екзотики, ампіру та африканських мотивів. Такий інтер’єр не тільки розкішний, але, в той же час, і креативний. Журнальний столик венге, виконаний в даному стилі, стане справжньою «родзинкою» в оформленні будь-якої квартири або будинку.

Меблі «арт-деко»: легкість і ненав’язливість

Вітальня в стилі арт-деко – вибір справжнього поціновувача прекрасного. У такій кімнаті немає нічого зайвого, головне, щоб всі предмети меблів ідеально поєднувалися один з одним. Для виготовлення журнального столика використовується дорога натуральна деревина: горіх, бук, дуб та ін.. Меблевий виріб з таких порід дерева виглядає солідно та благородно. Виробники сучасних меблів, орієнтуючись на даний напрямок мистецтва, намагаються вкласти душу в свої неперевершені вироби. Завдяки такому кавовому столику можна створити теплу та затишну атмосферу в кімнаті.

Еклектичні моделі відрізняються різноманітністю форм та архітектурних прийомів, що дозволяє знаходити нестандартні рішення розміщених меблів арт-деко в сучасному інтер’єрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.