19.10.2017 Розумний кухонний стіл Tuler – знахідка для сучасної кухні

Розумний кухонний стіл Tuler – знахідка для сучасної кухні

Смарт-технології – зовсім не новинка в зарубіжній меблевій індустрії. Італійська компанія Tipic створила універсальні меблі – обідній стіл під назвою Tuler. Таку цікаву річ «озброїли» спеціальними системами та механізмами, які роблять її незамінною на кухні.

Для створення цих розумних меблів виробники задіяли максимум різних ресурсів. Інноваційний матеріал, який використовувався для виготовлення стільниці, відповідає всім необхідним вимогам та нормам.

Особливості кухонного столу Tuler

Що ж являє собою меблевий виріб? Це інноваційне «диво» складається з наступних елементів:

  • Сталеві ніжки;
  • Додаткова колона (саме в ній розташований злив води);
  • Камінна стільниця.

Індукційні панелі для приготування їжі знаходяться на робочій поверхні. Мийку, вбудовану в саму стільницю, спочатку можна й не примітити, так ідеально вона замаскована. Привести в дію дану частину столу можна за допомогою сенсорної панелі або ж простих людських дій. Таким способом включаються й інші механізми конструкції: подача води, її регулювання та натиск.

Після використання мийку можна легко заховати назад. Такий оригінальний стіл зі своєю комплектацією допоможе максимально зекономити простір кухні. Адже додаткова робоча поверхня вже не знадобиться.

Ця креативна модель оснащена вбудованими кухонними вагами, безліччю шухлядок, інтегрованими розетками та навіть безконтактною станцією для зарядки гаджетів. Такий стіл стане просто справжньою знахідкою для сучасної господині. Адже керувати системою за допомогою жестів зможе будь-яка людина. Виробники не перестають шукати способи, щоб ще вдосконалити дану модель та зробити її більш функціональною та практичною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.