21.08.2017 Садові меблі: зберігання та грамотний догляд

Садові меблі: зберігання та грамотний догляд

Всі меблі потребують регулярного та правильного догляду під час експлуатації, особливо це стосується тих, що знаходяться в саду. Вуличний дерев’яний стіл, стільці або лава піддаються постійному впливу вологи та прямих сонячних променів. Але підібравши оптимальний спосіб очищення меблевих виробів, можна при невеликих витратах зберегти їх функціональність та естетичний вигляд на довгі роки.

Правила тривалої експлуатації

Меблі для саду виготовляють ​​не лише з натуральної деревини, а й ротанга, металу, каменю, пластику або скла. Тому в залежності від використовуваного матеріалу потрібно дотримуватися певних правил їх збереження:

  1. Взимку на вулиці можуть залишатися тільки стаціонарні металеві конструкції. Всі інші елементи краще всього заховати під укриття. Адже підвищена вологість та сильні морози можуть зіпсувати навіть найякісніші залізні стільці та столики.
  2. Якщо в саду використовується м’які меблі, то їх особливо треба оберігати від води та бруду. Мокрі сидіння слід відразу ж висушити та очистити за допомогою м’якої щітки.
  3. Ротанг може сильно постраждати від снігу або дощу. Взагалі цей матеріал дуже вибагливий у догляді, тому меблі із ротанга краще виносити в сад тільки при необхідності.
  4. Лакові поверхні чутливі до сонця та вологи. Важливо систематично оглядати таке покриття, а при необхідності обробляти спеціальними захисними препаратами.
  5. Якщо на дерев’яному нелакованому виробі з’являються жирні плями, то видалити їх можна за допомогою нашатирного спирту.
  6. Конструкції з алюмінію не потребують дорогого і складного догляду. Їх досить час від часу очищати, використовуючи м’яку губку та неагресивні миючі засоби. А ось абразиви можуть серйозно пошкодити поверхню алюмінієвих меблів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.