15.05.2017 Що потрібно знати при купівлі кухонного столу?

Що потрібно знати при купівлі кухонного столу?

У будь-якій кухні або їдальні центральне місце завжди займає обідній стіл. Він задає тон всьому інтер’єру, оскільки саме на нього звертається першу увага гостей в першу чергу. Перед купівлею такого меблевого виробу потрібно визначитися не лише з його розміром та стилем, але й з функціоналом. Столи дерев’яні обідні від сучасних виробників – зазвичай досить дорогі моделі, тому покупець повинен бути впевнений на 100% в правильності свого вибору.

Різноманітність кухонних меблів

Як вітчизняний, так і імпортний меблевий ринок пропонує величезний асортимент даної продукції. Моделі відрізняються одна від одної своїми формами, габаритами, забарвленнями та іншими параметрами. За формою кухонні столи бувають круглими, овальними, квадратними, прямокутними. Для любителів неординарного передбачені креативні варіанти незвичайного виконання. Найбільш безпечне виріб – округлої форми, адже відсутність гострих кутів дозволяє його спокійно експлуатувати в сім’ях з маленькими дітьми.

Особливу нішу в меблевому виробництві займають столи-трансформери. Вони ідеально підходять для використання в крихітних кімнатах, головне – грамотно їх розмістити в маленькому просторі.

Попри всі смаки та вимоги покупців до товару, при виборі обов’язково потрібно звернути увагу на:

  • Якість використовуваної фурнітури;
  • Матеріал, з якого виготовлені всі елементи конструкції;
  • Комплектацію столу (наявність додаткових ящиків і полиць);
  • Стиль виробу (важливо, щоб він ідеально вписався в інтер’єр кімнати) та ін.

Як стверджують експерти, при виборі обіднього столу слід спочатку посидіти за ним. Необхідно визначити, чи зручно ногам, чи дотягнуться учасники трапези до всіх страв, розташованих на стільниці. Важливо підібрати потрібну висоту, щоб навіть самому маленькому члену сім’ї було комфортно вечеряти за цим столом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.