21.03.2017 Що потрібно знати про обідній стіл?

Що потрібно знати про обідній стіл?

В побуті ми звикли використовувати різні види столів: комп’ютерні, для сервіровки, журнальні, письмові. Ще ми доповнюємо інтер’єр тумбами, підставками, комодами, вітринами, які теж можна віднести до різновиду столів. Проте саме кухонний стіл обов’язково присутній в кожному будинку або квартирі, без нього просто нереально обладнати комфортну обідню зону.

Якісні меблі для сучасної кухні

Залежно від способу життя сім’ї кухонні столи розкладні можуть розташовуватися в їдальні, вітальні або на кухні. Найважливіше – знайти для виробу найбільш зручне місце. Найчастіше меблі такого типу мають довжину 120 см і висоту – близько 75 см. Але все багато в чому залежить від габаритів приміщення та його інтер’єру.

Якщо кухонька крихітна, то найкраще експлуатувати в її мінімальному просторі стіл-трансформер. При необхідності його можна легким рухом руки перетворити в обідню поверхню, де поміститься 6-8 чоловік. Такі моделі дуже затребувані серед сучасних покупців, і це не дивно. Асортимент трансформерів настільки великий, що підібрати оптимальний варіант не складе великих труднощів.

При виборі столу для своєї кухні слід враховувати форму стільниці. Вона може бути круглою, прямокутною, квадратною або овальною. Багато моделей від сучасних дизайнерів вражають своїм нестандартним зовнішнім виглядом та формами.

Якщо говорити про надійні, міцні та практичні матеріали, то лідируючі позиції займає натуральна деревина. Дерев’яні меблі популярні вже багато років, вони прослужить тривалий період при грамотному догляді і будуть радувати своїми експлуатаційними показниками. Скляні стільниці відмінно вписуються в креативний інтер’єр, не менш затребувані ротанг, метал і камінь. Для покриття поверхонь столів використовують натуральний або штучний камінь, пластик, шпон або ламінат.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.