19.08.2017 Скло у виробництві меблів: види та особливості матеріалу

Скло у виробництві меблів: види та особливості матеріалу

Скло для виготовлення меблевих виробів використовується вже не одне десятиліття. Такі тендітні, на перший погляд, конструкції здатні служити довго та ефективно. Саме за допомогою скла можна візуально розширити простір в кімнаті, додаючи її інтер’єру легкості та витонченості.

Постійне вдосконалення сучасних технологій зробило скло одним з основних та найбільш надійних матеріалів, які використовуються в зарубіжній та вітчизняній меблевій індустрії. Незвичайні вставки-вітражі в корпусних меблях, витончені стільниці журнальних та обідніх столів, невагомі вітрини супермодних шаф і тумб – сучасні виробники просто справжні аси в своїй справі.

Скло – вічно молоде та стародавнє

Ще на початку ХХ століття майстри почали виготовляти недорогі журнальні столики зі скла, стільчики, крісла, різні полички та підставки. Адже такий матеріал ідеально поєднується з металом, деревом, натуральним та штучним каменем. Тому скляні меблі гармонійно виглядатимуть практично в будь-який стилі інтер’єру.

Вибираючи скляний меблевий виріб у свою оселю, варто звернути увагу на тип сировини, яка може бути і звичайною (сирою), і безпечною. Найбільш затребуваними варіантами вважаються:

  1. Лаковане скло, яке відрізняється максимальною стійкістю до подряпин та підвищеної вологості.
  2. Флоат-скло (безбарвне) буває полірованим, матовим або взагалі мати дзеркальне покриття з відбиваючим ефектом.
  3. Тонований матеріал може мати матове покриття. Його основні кольори: блакитний, сірий, зелений, бронзовий та ін.

Часто під час виготовлення меблів використовується безпечне скло з наклеєною захисною плівкою. Такий варіант дуже довговічний та практичний, але можливі оптичні спотворення на поверхні, а сама плівка може дати несподіваний відтінок всьому виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.