04.12.2017 Скляний стіл для кухні: оригінальний декор та практичність в експлуатації

Скляний стіл для кухні: оригінальний декор та практичність в експлуатації

Скляні меблі в інтер’єрі житла – досить нестандартне рішення. Хоча в епоху мінімалізму, коли дерев’яні меблеві вироби дещо втрачають свою популярність, скло все частіше можна побачити в оформленні оселі. А кухня – саме те місце, де можна поекспериментувати з вибором меблів.

Купити обідній стіл можна будь-якої форми, конфігурації та кольору. Технологія виготовлення скла дозволяє створити максимально міцну поверхню. Розкладні механізми, якими оснащена конструкцію, дозволяють використовувати такий варіант як у великому, так і в маленькому приміщенні.

Естетика – важливий критерій вибору кухонного столу

Багато виробників пропонують ексклюзивні моделі, декоровані цікавими малюнками. Орнамент на стільниці – один з численних способів урізноманітнити меблевий виріб. Технологій нанесення малюнка існує безліч:

  1. Декоративний триплекс (тканина з обраним візерунком розміщується між двома скляними поверхнями, а кріпиться вона за допомогою спеціальної плівки).
  2. Фотодрук. Для цього використовується готова плівка з орнаментом. В деяких випадках зображення наноситься за допомогою спеціального принтера. Завдяки такому цікавому методу поверхню стільниці можна прикрасити будь-якою фотографією.
  3. Ф’юзинг. Для нанесення малюнка використовується спеціальна піч. В результаті виходять вітражі дивовижної краси.
  4. Піскоструминне нанесення відбувається швидко та просто: пісок подається до піскоструминних сопел, які й «видають» візерунок на стільницю.

Скло ідеально поєднується з іншими матеріалами. На вітчизняному меблевому ринку можна побачити величезну кількість комбінованих моделей: скляні стільниці на кам’яній тумбі, в металевій рамі, з хромованими ніжками або з кованими деталями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.