10.03.2017 Скляний стіл – ексклюзивне доповнення інтер’єру

Скляний стіл – ексклюзивне доповнення інтер’єру

Меблевий гарнітур, виготовлений з високоякісного скла, завжди виглядає легким і невагомим. Тому він ідеально впишеться в інтер’єр приміщення з обмеженою площею. Скляний обідній стіл допоможе візуально «розвантажити» простір в кімнаті та додасть романтичного настрою в дизайн кухні. Якщо приміщення обставлене з вишуканим смаком, то знаходитись там буде приємно кожному члену сім’ї.

На вигляд скляні меблі дуже тендітні, але в експлуатації вони надзвичайно надійні та зручні. На особливу увагу заслуговують столи-трансформери, виготовлені зі скла. Такі моделі не просто привабливі, але й максимально практичні в умовах малогабаритної кухні.

Основні переваги

Чим же вигідний та зручний скляний виріб? Сучасні виробники пропонують широкий вибір різноманітних моделей з прозорими або тонованими стільницями. Оригінальним варіантом вважається поверхня стола з напівавтоматичним малюнком.

Для виробництва таких меблів використовується армоване скло, яке відрізняється унікальними експлуатаційними властивостями. Кухонний стіл зі скла володіє наступними перевагами:

  1. Довговічністю;
  2. Простотою в догляді (можна використовувати звичайні миючі засоби);
  3. Стабільністю при впливі високих температур;
  4. Креативним зовнішнім виглядом, який впишеться в будь-який інтер’єр;
  5. Безпекою;
  6. Стійкістю до вологості і т. д.

Скло в декорі приміщення можна поєднувати з іншими матеріалами: каменем, деревом, цеглою та ін. Сировина в своєму складі не містить небезпечних хімічних сполук або шкідливих речовин. Найчастіше скляні моделі мають комбіновану конструкцію. Опори можуть бути виготовлені з дерева, пластику або кованого металу. Саме якісні ніжки та кріпильні механізми забезпечують довговічність експлуатації всього меблевого виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.