28.04.2017 Скляний журнальний столик: досконалість та елегантність

Скляний журнальний столик: досконалість та елегантність

Сучасне оформлення житла об’єднує в собі візуальне спрощення простору та мінімалізм. Тому в інтер’єрах зустрічаються багатофункціональні легкі вироби, які виготовлені із загартованого скла. Яскравий приклад цієї тенденції – скляні столи журнальні. Ще не так давно такий тип меблів найчастіше виготовляли з дерева. Але скло з часом набуло такої популярності, що меблеві виробники почали випускати цілі колекції ексклюзивних моделей різного дизайну та функціоналу.

Журнальний столик зі скла: витончене доповнення інтер’єру

Меблі з такого специфічного матеріалу зовсім не перевантажують простір, а візуально його збільшують. Тому скляні елементи часто використовуються при облаштуванні малогабаритних квартир. Прозора стільниця створює відчуття легкості простору. Такий журнальний столик відмінно буде виглядати не тільки в вітальні, але і в спальні біля ліжка.

Сучасні технології дозволяють створювати різноманітні форми стільниць: овальні, прямокутні, квадратні, круглі і зовсім незвичайні. Важливо підібрати таку модель, яка б ідеально поєднувалася з іншими елементами декору кімнати. Частіш всього використовується прозоре і чорне скло, адже обидва ці варіанти мають безліч плюсів та виглядають особливо елегантно.

Скло відрізняється максимальною стійкістю до різких перепадів температур і впливу вологи. Догляд за такою стільницею простий, але потрібно стежити, щоб після протирання не залишалися розводи. Даний вид матеріалу найбільш безпечний та надійний. Якщо поверхня і пошкодиться в результаті механічного пошкодження, то розпадеться вона на безпечні та маленькі шматочки, травмуватися якими неможливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.