17.10.2017 Способи зонування квартири-студії

Способи зонування квартири-студії

Простора квартира-студія – це повноцінне житло, де можна створити справжній сімейний острівок. В облаштуванні своєї оселі такого типу господарі часто вдаються до певних хитрощів. А з однокімнатної квартири можна зробити комфортну, світлу та доволі затишну кімнату величезних розмірів.

Але як розділити приміщення на різні функціональні частини? Адже повинен же обідній стіл відділятися від спального ложа або дивана з телевізором. В такому випадку краще всього використовувати прийом зонування домашньої території.

1.   Освітлення та колірна гамма інтер’єру

Розмежувати приміщення допоможе грамотно :підібране освітлення:

  • Зона відпочинку повинна освітлюватися приглушеним та спокійним світлом;
  • У робочій частині квартири-студії, крім основного освітлення, можна використовувати додаткові вбудовані світильники.

Зонувати житло дозволяють різні текстури та відтінки стін і підлоги. Щоб візуально збільшити кімнату, варто використовувати нейтральні кольори (білий, жовтий, бежевий або помаранчевий). Романтичну атмосферу для спальні здатний створити теракотовий тон настінного або підлогового покриття.

2.   Розпашні стелажі або шафа-купе

Меблі такого типу здатні замінити стіни, не обмежуючи візуально весь простір. Це багатофункціональні конструкції, де можна зберігати безліч різних речей. Але даний варіант не завжди підходить, особливо якщо приміщення оформлене у витонченому стилі.

3.   Практичні подіуми

За допомогою подіуму – невеликого узвишшя над основним рівнем підлоги – можна раціонально використовувати кожен квадратний метр квартири. Подіум можна зробити будь-якого розміру та форми. Це і красиво, і зручно водночас. Але не забувайте про безпеку, оскільки ця споруда може стати причиною виникнення різних травму у тих, хто проживає в квартирі. Тому місце для подіумів потрібно вибирати з особливою ретельністю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.