06.03.2017 Stalac – журнальний стіл по-швейцарськи

Stalac – журнальний стіл по-швейцарськи

Кавовий столик – це «родзинка» сучасної вітальні, тому так важливо з великою відповідальністю віднестись до його вибору. Всесвітньо відомі дизайнери придумують справжні меблеві шедеври, тому кожен покупець зможе підібрати для себе відповідну модель.

Використання креативних матеріалів дозволяє створювати меблі надзвичайних форм. Дерево, пластик, скло, камінь та інші види сировини застосовуються у виробництві меблевих виробів досить давно. Форми моделей дивують своєю оригінальністю та непередбачуваністю. Нещодавно світ побачив своїм очима витвір швейцарського дизайнера Philippe Cramer. Печерний стіл укомплектований ніжками у вигляді сталактитів, він зможе доповнити інтер’єр і стати практичним предметом меблів.

Мінімалізм в інтер’єрі

Журнальний столик (фото) «Stalac» просто вражає своїм зовнішнім виглядом. Це один із елементів однойменної колекції, в яку входять вази та люстри. Меблевий виріб, створений компанією «The Practice of Everyday Design», скоро з’явиться у продажу. Це трапиться після його представлення на виставці, яка відбудеться в Торонто.

Декор столика має вигляд справжнього сталактита і ідеально впишеться в інтер’єр сучасного житла. Меблі відрізняються унікальним дизайном, а опори їх нагадують кам’яні бурульки, що звисають зі стелі печери. Це ідеальний вибір для тих людей, які люблять дивувати своїх друзів. Придбавши такий стіл, ви можете бути впевненими в тому, що аналогічної моделі немає більше ні в кого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.