17.05.2017 Стіл і стільці: як вибрати меблевий гарнітур у вітальню?

Стіл і стільці: як вибрати меблевий гарнітур у вітальню?

Вітальня – головна кімната в усій оселі, і з цим важко посперечатись. Вона виконує багато функцій, часом поєднуючи в собі декілька приміщень одночасно. Тому і меблі для вітальні потрібно підбирати відповідно до вимог та побажань всіх членів сім’ї.

Що ж прикрасить оселю і, в той же час, зробить її ще більш практичною та затишною? У цьому нам допоможе правильно підібрані меблі: журнальні столики, стільці, дивани, тумбочки і т. д. Кожна дрібниця зможе привнести свою «родзинку» в загальну картину та допоможе створити довгожданий комфорт. А стіл завжди вважався мало не головним виробом у всьому будинку.

Купівля нових меблів у вітальню: правильний вибір

Часто вітальня використовується не тільки для прийому гостей, а й для сімейного відпочинку. Тому інтер’єр її повинен бути привабливим, практичним та затишним. Для початку потрібно визначитися з видом столу: буде він лише журнальним або обіднім. Або ж краще придбати трансформер, який ідеально поєднує в собі два варіанти в одному. До нього потрібно підібрати і стільчики, враховуючи стиль і колір загального декору кімнати.

Гостинний гарнітур повинен володіти наступними якостями:

  1. Міцність (адже покупець розраховує на багаторічну експлуатацію);
  2. Функціональність (особливо це стосується малогабаритних приміщень, де розмістити багато меблевих виробів практично неможливо);
  3. Простота у використанні та догляді (якщо вибір припав на трансформер, то потрібно звернути увагу на якість його механізму трансформації);
  4. Використання безпечних матеріалів та ін.

Обравши стіл, можна сміливо переходити до стільців. Оббивка їх буває трьох категорій: м’якою середньою і жорсткою. Кількість стільців треба розраховувати, враховуючи всіх членів сім’ї та гостей, які відвідують їх частіше всього.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.