18.12.2017 Стіл із епоксидної смоли: особливості експлуатації

Стіл із епоксидної смоли: особливості експлуатації

Меблі, виготовлені з епоксидної смоли, виглядатимуть дуже оригінально. Унікальна конструкція ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, і це незалежно від моделі: журнальний стіл або обідній. З використанням епоксидної смоли звичайний дерев’яний столик матиме ексклюзивний зовнішній вигляд, перетворюючись на справжній шедевр мистецтва.

Технологія заливки епоксидної смоли дозволяє створювати досить цікаві моделі, стільниці яких декоровані 3D зображеннями. Багато виробників готові створити меблевий виріб за індивідуальним проектом для кожного замовника.

Догляд за меблями

Матеріал складається з синтетичних сполук олігомерів, які в «чистому вигляді» не використовуються. Виріб з епоксидної смоли можна виготовити, застосовуючи деревину, яка виступатиме в ролі затверджувача.

Хоча меблі з «епоксидки» і відрізняються міцністю, проте бажано уникати механічних впливів на їх поверхні. Якщо стільниця зроблена з епоксидної смоли, не рекомендується:

  1. Різати ножем;
  2. Використовувати при очищенні спирт, ацетон або різні розчинники;
  3. Очищати абразивними засобами та натирати щіткою;
  4. Вдаряти важкими предметами;
  5. Пересувати вироби з гострими краями;
  6. Ставити гарячі предмети (від чашки з чаєм або тарілки з супом можуть залишитися плями).

Щоб забезпечити чистоту та естетичний вигляд епоксидним меблевим виробам, потрібно час від часу протирати їх вологою фланелевою ганчіркою, після чого обов’язково витирати насухо. Догляд за меблями з епоксидки багато в чому схожий з обслуговуванням скляних виробів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.