25.01.2018 Стіл із старих дверей: як втілити ідею в реальність

Стіл із старих дверей: як втілити ідею в реальність

Речі та меблі, які відслужили свій експлуатаційний термін, можуть ще стати в нагоді в побуті, тому не поспішайте викидати відразу ж їх на смітник. Останнім часом багато хто продовжує «життя» старим виробам та вдруге їх використовує, але за іншим призначенням. У ванній можна побачити шафку, перероблену зі старого валізи, у вітальні – стелаж під книги з корпусу гітари або ж в кухні – обідній стіл з старих дверей.

Унікальні меблі своїми руками: швидко та недорого

Зі старих дверей вийдуть дивовижної краси вінтажні предмети інтер’єру. Зробити з такого підручного матеріалу кухонний дерев’яний стіл можна власноруч, не витративши на це багато часу або грошей. Для втілення задуму в реальність знадобляться наступні предмети:

  • Непотрібні старі двері з будь-якого матеріалу;
  • Деталі кріплення;
  • 4 бруска, які виконуватимуть функції ніжок, і т. д.

Варіанти дизайну меблевого виробу можуть бути найрізноманітніші, все залежить від фантазії майстра. Можна поєднувати різні колірні рішення, матеріали та фактуру, це дозволить привнести «родзинку» в інтер’єр житла.

Готовий виріб можна покрити захисним лаком або фарбою, намалювати на креативній стільниці будь-який орнамент, зробити на поверхні аплікацію або декупаж. Пофарбувати меблевий виріб можна алкідною емаллю, а декорувати його різнобарвним пластиком. Якщо майстер вмію працювати з металом, то прикрасити кухонний стіл можна ажурними кованими елементами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.