01.02.2017 Стиль кантрі: дерев’яний стіл в інтер’єрі

Стиль кантрі: дерев’яний стіл в інтер’єрі

Кантрі в інтер’єрі житла, розташованого в мегаполісі, допоможе втілити мрію про затишний сільський будиночок. Цей стиль настільки різноманітний та багатоликий, що гармонійно виглядатиме навіть в найсучаснішій обстановці будинку.

Простота, легкість і практичність

Вітальня в стилі кантрі – це поєднання комфорту, затишку та багатофункціональності. При оформленні кімнати слід використовувати тільки натуральні матеріали. Придумуючи дизайн для своєї вітальні, потрібно дотримуватися наступних основних принципів кантрі:

  1. Використання 3-4 кольорів в якості палітри. Поверхні повинні бути пофарбовані в природні тони, а яскравими можна зробити окремі аксесуари.
  2. Прості та практичні меблі (ідеальним вибором стануть столи з натурального дерева).
  3. Однотонні шпалери з неяскравим квітковим орнаментом.
  4. Відсутність дорогої сучасної техніки. Все в кімнаті повинно бути оформлено просто і без пафосу. Можна навіть встановити декоративний камін, який завжди вважався втіленням тепла та родинного затишку.

Дерев’яний стіл в стилі кантрі

Меблі для приміщення в стилі кантрі більше всього підходять дерев’яні, без використання вишуканого декору та сучасних матеріалів. Поверхня і вся конструкція столу повинна бути невідполірованою, трошки грубуватою. Тон може бути як світлим (модрина, сосна, ясен), так і темним (вишня, дуб, горіх). Строкаті породи дерева використовувати в такому інтер’єрі просто недоречно.

Стіл «кантрі» – це меблевий виріб, виконаний в справжній сільській манері. Але в кожній країні стиль кантрі свій, тому вітальню можна прикрасити меблями, виготовленими в дусі англійського котеджу, швейцарського шале, американського ранчо, французького Провансу, німецького акуратного будиночка або навіть російської хати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.