03.02.2017 Стіл-книжка – ідеальний подарунок до новосілля

Стіл-книжка – ідеальний подарунок до новосілля

Розкладні меблі – це справжній порятунок для власників малогабаритного житла. До трансформації стіл-книжка має вигляд витонченої тумбочки, яка зможе поміститися навіть в найменшій кімнаті. А після легкої трансформації виріб перетвориться в комфортне і просторе обіднє місце.

Стіл-книжка: зручність і багатофункціональність

Свою назву «книжка» такий стіл отримав за рахунок специфічної конструкції: він складається з двох стільниць, які можна розкласти і скласти, як книгу. Внутрішнє оснащення меблів дозволяє трансформувати як обидві частини стільниці, так і всього одну при потребі. Все залежить від кількості очікуваних гостей і вимог господарів будинку.

Кухонний стіл розкладний часто виготовляють з металу, пластику, дерева, ЛДСП і т. д. Металеві вироби – це довговічний варіант, але з багатьма мінусами. Найкраще віддати перевагу дерев’яним меблям, вони не лише міцні, але і максимально практичні.

Основними плюсами столу-трансформера є:

  • Універсальність (його можна експлуатувати в якості письмового або обіднього столу, часто його використовують в ролі звичайної тумбочки);
  • Легкість (найчастіше вироби виконують з натуральної легкої деревини, що забезпечує їх мобільність);
  • Економія вільного простору;
  • Доступна вартість (ціни на трансформери нижчі, ніж на повноцінні великі столи);
  • Тривалий термін експлуатації (меблі здатні витримувати щоденні навантаження протягом багатьох років);
  • Простота використання (конструкція такого меблевого виробу дуже проста: частини стільниці фіксуються за допомогою кріпильних деталей або ніжок).

Багато моделей укомплектовані висувними ящиками і поличками, де можна зберігати дрібні предмети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.