06.07.2017 Стіл-книжка: особливості експлуатації

Стіл-книжка: особливості експлуатації

Затребуваність розкладних меблів вже багато років підтверджується великою кількістю задоволених користувачів. Вперше вони набула популярності ще в середині 20 ст., проте з часом моделі ставали більш вдосконаленими, практичними та багатофункціональними. Але вони залишалися все такими ж зручними в експлуатації та догляді.

Розкладний кухонний стіл може мати різні варіації: відкидний, висувний, стіл-книжка, трансформер і т. д. Виріб, який трансформується за принципом книги, не лише впишеться в будь-який інтер’єр кімнати, а й стане незамінним помічником в господарстві.

Переваги столу-книжки

До трансформації розкладний стіл такого типу являє собою невелику тумбочку, яка займає мінімум місця на кухні. А ось після розкладки конструкція перетворюється в повноцінне обіднє місце, за яким легко поміститься необхідна кількість людей.

Основними плюсами столу-книжки вважаються:

  1. Доступна вартість;
  2. Ефективне використання площі кімнати (при необхідності можна розкласти лише одну частину стільниці);
  3. Легкість установки (обідню поверхню розкласти можна без проблем, фіксуючи стільниці за допомогою кріпильних деталей або ніжок);
  4. Довговічність (конструкція здатна витримувати щоденні розкладання і складання);
  5. Універсальність (такий трансформер можна експлуатувати в якості і обіднього столу, і журнального, і невеликий тумби);
  6. Мініатюрність;
  7. Невелика вага (подібні вироби виготовляють з легких матеріалів, тому їх можна без проблем переміщати з одного місця кімнати в інше).

Підібрати оптимальний варіант зможе кожен покупець, адже асортимент даної продукції на сучасному ринку великий та досить різноманітний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.