13.09.2017 Стіл-книжка: зручна економія простору

Стіл-книжка: зручна економія простору

Облаштувати крихітну кімнату гармонічно та практично не так вже й просто. Одна з основних труднощів – пошук меблів, які одночасно будуть і багатофункціональними, і зручними.

Такі меблеві вироби представлені різноманітним модельним рядом: крісло-ліжко, диван-малютка, стол-трансформер та ін. Кожна з цих нестандартних конструкцій не займе багато місця в приміщенні, але зробить його інтер’єр більш злагодженим, затишним та комфортним.

Особливості трансформерів?

Розкладний кухонний стіл – універсальний та простий виріб, який в складеному вигляді виглядає, як звичайна тумба. Після трансформації конструкція перетворюється в обідній стіл з просторою стільницею.

«Книжка» може бути укомплектована різними механізмами трансформації. Але найчастіше вона складається з трьох частин стільниці, які кріпляться до основи за допомогою спеціальних петель. При розкладанні кожна з робочих поверхонь встановлюється на надійні ніжки.

Корпус столу-книжки виробники виготовляють з різних матеріалів:

  • Метал;
  • ЛДСП;
  • Дерево;
  • Пластик і т.д.

Дана модель оснащена технічним відділом, який зроблений у вигляді ящиків або полиць. Там можна зберігати фужери, посуд, будь-які дрібні речі або навіть письмове приладдя. Все залежить від основного призначення меблевого виробу.

Часто користувачі обирають стіл-книжку, щоб експлуатувати його в якості підставки під комп’ютер або іншу техніку. При необхідності виріб можна розкладати не повністю, а частково. Конструкція досить міцна та надійна, тому цілком здатна прослужити не один рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.