05.03.2018 Стиль «стімпанк» в інтер’єрі вітальні

Стиль «стімпанк» в інтер’єрі вітальні

Хтось мріє про спокійну та затишну обстановку в своїй оселі, використовуючи  найпростіший декор. Але існує категорія людей, які за допомогою оформлення інтер’єру намагаються висловити свою індивідуальність і нестандартний смак. Стиль стімпанк якраз підходить в цьому випадку.Стиль «стімпанк» в інтер'єрі вітальні

Стімпанк або паропанк – це альтернатива нашій реальності, насиченій нанотехнологіями, адже стиль являє собою поєднання минулого та майбутнього. Такий візуальний образ не просто практичний, але й естетично привабливий. Вітальня, оформлена в романтичному стімпанку, підійде творчим людям, які полюбляють свободу та комфорт.

Обираємо декор для інтер’єру в стилі «паропанк»

Далеко не всім подобається проживати в оточенні шкіри, іржавого металу та різноманітних механізмів. Тому якщо вже дуже хочеться додати до інтер’єру декоративні деталі в стилі стімпанк, але не переборщити з ними, краще обмежитися декількома аксесуарами:

  • Журнальний стіл з дерева з художнім куванням або вінтажні меблі з ефектом старіння;
  • Фотографії з ефектом сепії;
  • Утилітарний механізми (колеса або важелі від старих машин, великі циферблати, шестерінки і т. д.);
  • Старі настінні карти;
  • Вікторіанські елементи;
  • Камінь і метал в оформленні стін (залізо, бронза, латунь, мідь) та ін.

Зазвичай інтер’єр «стімпанк» оформлений в червоному, сірому, коричневому або чорному кольорі. Але можна використовувати будь-які відтінки з ефектом металік, бежевий, кремовий, айворі, бузковий, синій або темно-зелений.

В даному випадку не допускається порожнеча в просторі, але й захаращувати вітальню не рекомендується. Відстань між предметами меблів повинна бути такою, щоб домочадці змогли вільно переміщатися по кімнаті. Освітлення не повинно бути занадто яскравим та різким. Це можуть бути настінні бра з м’яким розсіяним світлом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.