19.02.2018 Стіл та стільці для сучасної кухні: правила вибору

Стіл та стільці для сучасної кухні: правила вибору

Кухня – це окремий світ в оселі, це одночасно кімната релаксу та місце для трапези. Саме на кухні найчастіше збираються всі члени родини, щоб поспілкуватись один з одним. Інтер’єр даного приміщення просто зобов’язаний бути затишним, зручним і комфортним. Зробити кухню максимально практичною та багатофункціональною допоможуть грамотно підібрані меблі. В обідній зоні важливий не лише гарнітур з робочою поверхнею, але й стіл зі стільцями.Стіл та стільці для сучасної кухні: правила вибору

Основні принципи вибору

Обідній стіл, трансформер або звичайний, завжди займає центральне місце на кухні. І обов’язково цей предмет меблів зі стільцями повинен являти собою єдиний елемент. Щоб створити гармонійну композицію в інтер’єрі кухні, потрібно при покупці стільців враховувати:

  1. Колір. Зазвичай підбираються аксесуари в одному тоні, але якщо хочеться урізноманітнити простір, то можна прикривати сидіння строкатим текстилем.
  2. Матеріал. Оскільки досить дивно виглядатимуть пластикові стільці з дерев’яним масивним столом, то весь гарнітур повинен бути виготовлений з одного матеріалу.
  3. Стиль. Між столом і стільцями не повинно бути дисонансу. Вони повинні ідеально вписуватися в стилістику всієї кімнати.

Асортимент кухонних стільців на вітчизняному ринку дозволяє підібрати необхідну модель:

  • З низькою або високою спинкою;
  • З маленьким або великим сидінням;
  • З регулятором висоти;
  • Табуретки;
  • Барні стільці та ін.

Особливою популярністю користуються меблі з оббивкою зі шкіри, екошкіри або шкірозамінника. В тренді вже багато років поспіль абсолютно однакові стільці, які відрізняються кольором оббивки. Такий варіант відмінно впишеться в інтер’єр «поп-арт», «ретро» або «авангард».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.