12.04.2018 Стол-трансформер для гостиной: дизайн и тип конструкции

Стіл-трансформер для вітальні: дизайн і тип конструкції

В квартирі чи будинку невеликих розмірів без розкладних меблів просто не обійтися. Адже хочеться облаштувати оселю з максимальним комфортом, а місця для втілення мрії в життя не вистачає. В цьому випадку приходить на допомогу трансформер.Стіл-трансформер для вітальні: дизайн і тип конструкції

За допомогою одного зусилля стіл книжка розкладний, який виконує функції журнального, перетвориться на повноцінний обідній варіант. При необхідності стільниця збільшується в 2-4 рази як в ширину, так і в висоту.

Вибір розкладного журнального столика

Сучасні виробники меблів пропонують найширший асортимент багатофункціональних столів, не обмежуючи споживачів простими розкладними моделями. Механізми трансформації бувають різні:

  1. Жалюзійних. Наявність висувного серединного модуля дозволяє збільшити робочу поверхню столу в декілька разів. Особливість моделі – рейкові неробочі елементи, невидимі в зібраному вигляді конструкції.
  2. Подвійна розкладка. Спочатку відкидають верхню стільницю, під якою знаходиться ще одна, призначена для трансформації.
  3. Бічна розкладка. Бічні модулі не пов’язані один з одним, тому збільшувати поверхню можна за допомогою як однієї стільниці, так і другої.
  4. Автоматичний. Найзручніший та практичний варіант, де під основною стільницею розташовані додаткові модулі.

Журнальний столик повинен стати гармонійною частиною інтер’єру, а не безглуздою плямою посередині кімнати. На вибір меблевого виробу впливають розміри вітальні. У розібраному вигляді стіл не повинен заважати переміщатися членам сім’ї в приміщенні.

Стіл-трансформер повинен бути витриманий в тому тоні, що й основний колір інтер’єру вітальні. Добре, якщо конструкція оснащена додатковими поличками та скриньками для зберігання різних домашніх дрібничок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.