12.05.2017 Стіл-трансформер: ідеальний варіант «2 в 1»

Стіл-трансформер: ідеальний варіант «2 в 1»

Домівка з невеликою площею – актуальна проблема багатьох жителів і мегаполісів, і невеликих містечок. Але в будь-якому випадку кожен з нас мріє про затишну та комфортну оселю, а зробити її такою простіше простого. Головне – підібрати предмети меблів та елементи інтер’єру таким чином, щоб вони максимально гармоніювали між собою.

Якщо потрібно облаштувати вітальню або кухню невеликих розмірів, то краще за все купити стіл трансформер. Чому саме такий вибір? Тому що складну конструкцію можна трансформувати тільки в разі потреби, решту часу вона спокійно «відпочиватиме» в складеному вигляді в затишному місці.

Основні якості та функціонал трансформера

Перший стіл-трансформер був створений в минулому столітті дизайнером Ейлін Грей. Хоч конструкція змінювала лише свою висоту, таке виконання підштовхнуло в майбутньому інших фахівців розробляти нові моделі з різноманітним функціоналом.

Головним плюсом розкладного столика вважається те, що використовувати його можна в вигляді як журнального, так і обіднього варіанту. А це дуже важливо в умовах малогабаритності приміщення. Перевагами такого меблевого виробу є:

  • Простота регулювання;
  • Ергономічність;
  • Безпека у використанні;
  • Практичність;
  • Надійність;
  • Багатофункціональність та ін.

Розкладні столики для вітальні та кухні всесвітньо відомі виробники випускають різноманітних розмірів та форм. Виготовляються меблі такого типу з комбінованих матеріалів з різними варіаціями трансформації. Універсальні моделі впишуться в будь-який інтер’єр, тому так популярні серед покупців у всьому світі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.