15.06.2017 Стіл-трансформер на колесах: ідеальний варіант для маленької кімнати

Стіл-трансформер на колесах: ідеальний варіант для маленької кімнати

Житло невеликих розмірів – не причина засмучуватись. Адже жити можна в будь-якому будинку, варто тільки грамотно облаштувати його з максимальним комфортом. Ідеальне рішення в даному випадку – стіл трансформер на коліщатках. Його можна використовувати в якості як журнального, так і обіднього варіанту.

журнальный стол в офисеАсортимент моделей від сучасних меблевих виробників просто вражає своєю різноманітністю. Кожна конструкція відрізняється багатофункціональністю, що дозволяє використовувати його при необхідності в декількох кімнатах.

Стіл на колесах: «помічник» в оселі та яскравий декор

Розкладні меблі, та ще й на коліщатках, допоможуть ергономічно використовувати невеликий простір в домівці. Зовнішній вигляд меблевого виробу може бути дуже різноманітним: це і невелика тумба для зберігання домашніх дрібниць, і креативна багатокутна конструкція декоративного типу. У розкладеному вигляді такий стіл перетворюється в повноцінне обіднє місце, яке здатне створити всі умови для продуктивної роботи кожної господині.

Серед численних переваг трансформера на колесах користувачі виділяють наступні:

  1. Мобільність (його легко можна перемістити з вітальні в кухню і назад);
  2. Простота в експлуатації та догляді;
  3. Якість збірки;
  4. Тривалий термін використання та ін.

Більшість виробників вибирають для створення своєї продукції тільки якісні матеріали. Найчастіше для цього використовується ДСП. Деревно-стружкова плита здатна витримувати великі навантаження, стійка до зовнішніх пошкоджень і підвищеної вологи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.