13.03.2017 Стіл-трансформер – нестандартне рішення інтер’єру

Стіл-трансформер – нестандартне рішення інтер’єру

Який тип меблів здатен виконувати декілька функцій одночасно, але й залишатись креативним та практичним? Трансформери стали незамінною знахідкою для спальні, вітальні та кухні вже доволі давно. Адже навіщо загромаджувати простір різними моделями столів: журнальним, обіднім, комп’ютерним, якщо всі функції може виконувати стіл-трансформер?

Трансформер: стильно, зручно та практично!

Розкладний стіл (Київ) почав набувати популярності ще в середині ХХ століття. Це було обумовлено масовим будівництвом великих міст, де все більше з’являлося малогабаритних приміщень. Більшість людей поєднували в своїй оселі декілька кімнат, тому вітальня могла служити одночасно як спальнею, так і кухнею.

Забезпечити комфортність проживання в такому випадку могли тільки багатофункціональні меблі. Трансформер без проблем змінює свою форму за допомогою спеціальної внутрішньої конструкції. Якщо цього вимагають обставини, звичайна витончена тумбочка стане повноцінним обіднім столом. Це дуже вигідно в умовах малогабаритних квартир.

Згодом столи-трансформери стали затребуваним предметом інтер’єру в усьому світі, а побачити їх можна навіть у великих приміщеннях. І обідній, і журнальний стіл може бути виконаний з будь-якого матеріалу:

  1. Дерево;
  2. ДСП;
  3. Скло та ін.

Меблевий виріб такого типу буває круглим, квадратним, прямокутним, овальним або ж цікавої нестандартної форми. Завдяки спеціальним вставним механізмам стіл-трансформер легко змінює своє призначення і займає стільки місця, скільки потрібно в конкретному випадку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.